Data publikacji: 22-03-2018 roku

Ranking tabletek na odchudzanie - Acai Intense - Acai Bery 30000 - Acai Berry Power Plus

ZOBACZ KTÓRE PREPARATY SĄ NAJLEPSZE NA RYNKU

Strona producenta tymczasowo nie działa!

 • Miejsce

  1

  Cena: 145 zł

  Zamów teraz

  ACAI Intense

  Ocena redakcji:

  Opis:

  Najwyższa zawartość oryginalnych jagód acai spośród dostępnych obecnie produktów na rynku – niska cena jak na tak wysokie stężenie substancji aktywnych. Dawkowanie w wygodnej formie kapsułki nie sprawia problemów ze stosowaniem. Jedno opakowanie wystarcza na cały miesiąc kuracji. Po 30 dniach zażywania suplementu waga spadła o 15,5 kg. Nie odnotowano żadnych skutków ubocznych. Nie wystąpił także efekt jo-jo przez ponad miesiąc od odstawienia preparatu. Zdecydowany numer 1 w naszym rankingu.

  Strona produktu:
  www.centrumofert.com
 • Miejsce

  2

  Cena: 179 zł

  Zamów teraz

  Acai Bery 30000

  Ocena redakcji:

  Opis:

  Preparat z jagodami acai w formie substancji pomocniczej. Wysokie stężenie acai jak na produkt wieloskładnikowy. Cena adekwatna do jakości i skuteczności produktu. Stosowanie podobnie jak w przypadku Acai Power – jedna, łatwa do połknięcia kapsułka. Standardowe opakowanie, 30 kapsułek wystarczające na pełną miesięczną kurację. Po 4 tygodniach stosowania waga zmniejszyła się o 13 kg. Jedynym efektem ubocznym był wyraźnie zmniejszony apetyt. Przez 3 tygodnie po odstawieniu preparatu nie wystąpił efekt jo­jo.

 • Miejsce

  3

  Cena: 189 zł

  Zamów teraz

  Acai Berry Power Plus

  Ocena redakcji

  Opis:

  Niższa zawartość ekstraktu z jagód acai niż w przypadku poprzedników. Cena zbyt wysoka w stosunku do skuteczności produktu. Stosowanie w formie jednej tabletki dziennie – standardowa pojemność opakowania wystarczająca na 30 dni kuracji. Po miesiącu stosowania udało się schudnąć 8 kg. Zanotowano skutki uboczne podczas przyjmowania preparatu: pobolewanie brzucha i dolegliwości trawienne. Na plus brak efektu jo­jo.

 • Miejsce

  4

  Cena: 149,37 zł

  Zamów teraz

  SLIMETTE

  Ocena redakcji:

  Opis:

  Preparat wieloskładnikowy, ze stosunkową niską zawartością samych jagód acai. Cena zdecydowanie zawyżona. Po 4 tygodniach kuracji waga spadła zaledwie o 5,5 kg. Dodatkowo po 2 tygodniach po odstawieniu powróciły ponad 2 utracone kilogramy, więc wystąpił klasyczny efekt jo­jo. Plus za brak efektów ubocznych.

 • Miejsce

  5

  Cena: 19,99 zł

  Zamów teraz

  AZ ACAI

  Ocena redakcji:

  Opis:

  Preparat wzbogacający dietę w polifenole. Najniższe stężenie substancji aktywnych spośród testowanych produktów. Opakowanie zawierające 60 tabletek w niskiej cenie, ale niestety bardzo niska skuteczność. Po miesiącu kuracji udało się zrzucić jedynie 4 kg. Dodatkowo pojawiły się niepokojące skutki uboczne, zwłaszcza dolegliwości ze strony układu pokarmowego (nudności, bóle podbrzusza). Nie zaobserwowano wystąpienia efektu jo­jo.